Women'secret
Sutien de maternitate halter încrucișat WHITE FANTASTIC
Istoric de prețuri
Inițial: 139,99 Lei
Cel mai scăzut din ultimele 30 zile: 139,99 Lei
Actual: 111,99 Lei (-20%)
*Reducerea aplicată la prețul inițial de vânzare
Istoric de prețuri
Inițial: 139,99 Lei
Cel mai scăzut din ultimele 30 zile: 139,99 Lei
Actual: 111,99 Lei (-20%)
*Reducerea aplicată la prețul inițial de vânzare
Compoziţie
91% Poliamidă, 9% ElastanÎngrijire
- Spălare manuală
- Se usucă pe o suprafață orizontală
- Nu călcați
- Nu curățați chimic
Compoziţie
Îngrijire
-
StandardL 0 - L 200,00
L 17,00
Gratuit pentru comenzi peste L 200,00
-
Trimite la depozit